Nulinio poveikio plėtimosi jėgos “PENOSIL” sandarinimo putos

Sandarinant plyšius aplink langus ir duris, dauguma susiduria su problema, kai sandarinimo putos deformuoja langų arba durų konstrukcijas. Taip nutinka dėl 2 priežasčių. Pirma – pasirenkamos netinkamos sandarinimo putos su didesne plėtimosi jėga. Antra – ne visi žmonės moka taisyklingai sandarinti putomis, jie dažniausiai į ertmę pripurškia per didelį kiekį putų, ko pasekoje deformuojamos konstrukcijos.

Read More

„August ir Ko“ konkurso pabaiga!

Dar vienas bendras August ir ko bei Statybų Tv organizuotas konkursas atėjo į pabaigą ir siužete pamtysite 5 laiminguosius, kurie gaus įsteigtus prizus: AT serijos įrenginį su montavimu, 2 AT serijos įrenginius ir 2 montavimo darbus. Siužete taip pat bus galima pamatyti, kokius jausmus išgyveno praėjusių metų konkurso nugalėtoja ponia Sigita.

Read More

„MajsterPol“ akrilinis dekoratyvinis tinkas

Senų pastatų renovacija ir atnaujinimas reikalauja itin kokybiško darbo, kadangi jų tarnavimo laikas yra pratęsiamas dar dešimtims metų. Todėl labai svarbu, kad visoms renovacijos sudedamosioms dalims būtų naudojamos tik pačios patikimiausios, vieno gamintojo medžiagos. Tokiu principu buvo renovuojamas senas, Kauno mieste įsikūręs gamyklinis pastatas.

Read More

Pasyvaus namo statyba „Pilnų namų bendruomenėje“

Varėnos rajone, Panaros kaimo „Pilnų namų bendruomenėje“ statotomas jau antras pasyvus namas. Pilnai pasiteisinęs pirmasis pasyvus namas įpareigojo bendruomenės vadovus statyti antrąjį aukštos energinio naudingumo klasės pastatą. Norint, kad pastatas turėtų aukštą energinio naudingumo klasę, itin svarbu parinkti tinkamą sienų šiltinimo medžiagą ir visą jos montavimo sistemą.

Read More