„MajsterPol“ silikoninis dekoratyvinis tinkas

Ankstesnėse laidose pasakojome apie akrilinį dekoratyvinį tinką. Šiame reportaže papasakosime apie kur kas kokybiškesnį bei universalesnį, silikoninį dekoratyvinį tinką, naudojamą itin biologiškai agresyviose aplinkose.

Šio silikoninio dekoratyvinio tinko gamyboje buvo panaudota nauja technologija, kai sujungiama nanotechnika ir vertingos silikatų savybės, užtikrinant geresnį atsparumą purvui, UV spinduliams, krituliams ir net temperatūrų svyravimams.

Universalus silikoninis dekoratyvinis tinkas yra pranašesnis už akrilinį dar ir dėl to, kad jis gali būti panaudotas su bet kokia šiltinimo sistema ar medžiaga. Tuo tarpu akrilinį tinką rekomenduojama naudoti tik su polistirolu.

Silikoninis tinkas skirtas plonasluoksnei dekoratyvinei ir apsauginei apdailai pastatų viduje bei išorėje, kadangi turi plačią spalvų paletę. Be to, jis puikiai tinka tiek naujiems paviršiams, tiek renovuojamiems seniems pastatams.

Plačiau apie silikoninį dekoratyvinį tinką žiūrėkite siužete. Tinklapyje taip pat ieškokite: „MajsterPol“ akrilinis dekoratyvinis tinkas“

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt