„MajsterPol“ klijavimo ir armavimo mišiniai

Išaugus energinis klasės reikalavimams naujai statomiems pastatams, skiriamas vis didesnis dėmesys ne tik šiltinamosioms medžiagoms, bet ir visai sistemai. Ypač svarbu parinkti tinkamus mišinius klijuojant šiltinimo medžiagas bei jas armuojant.

Universalus klijavimo mišinys, skirtas putų polistirenui klijuoti yra ypač elastingas. Elastingumas leidžia klijams judėti kartu su polistireno plokšte. Tai yra ypač aktualu tada, kai norima dar labiau prispausti arba atitraukti polistireno plokštę ant sienos, siekiant tolygumo.

Tvirtai priklijavus polistireno plokštes prie sienos yra dedamas armavimo sluoksnis. Norint kad išorinės sienos tarnautų ilgą laiką, naudojamas universalus armavimo mišinys, kurio sudėtyje yra du specialiai parinkti pluoštai: celiuliozės ir polipropileno. Šie pluoštai sudaro mikroarmavimo sluoksnį, kuris neleidžia susidaryti įtrūkimams, pagerina jo elastingumą, tvirtumą, atsparumą vandeniui ir šalčiui.

Itin universalus armavimo mišinys atlaiko bet kokius atmosferos poveikius, todėl gali būti naudojamas tiek vidinėse patalpose, tiek ir išorėje.

Plačiau apie klijavimo ir armavimo mišinius žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt