„MajsterPol“ akrilinis dekoratyvinis tinkas

Senų pastatų renovacija ir atnaujinimas reikalauja itin kokybiško darbo, kadangi jų tarnavimo laikas yra pratęsiamas dar dešimtims metų. Todėl labai svarbu, kad visoms renovacijos sudedamosioms dalims būtų naudojamos tik pačios patikimiausios, vieno gamintojo medžiagos. Tokiu principu buvo renovuojamas senas, Kauno mieste įsikūręs gamyklinis pastatas.


Baigiamajam galutiniam sluoksniui naudojamas akrilinis dekoratyvinis tinkas, kuris puikiai tinka tiek pastatų išorei tiek vidui. Šis tinkas sudaro tvirtą ir elastingą išorinį sluoksnį, kuris yra ypatingai atsparus atmosferos bei biologiniams poveikiams, kadangi produkte yra panaudotas biocidinis apvalkalas.

Akrilinio dekoratyvinio tinko dengimo procesas nėra labai sudėtingas, tačiau reikalaujantis ypatingo kruopštumo, mat tai gali nulemti jo tarnavimo laiką. Visam dengimo procesui reikalingi vos keli įrankiai ir pora darbuotojų.

Akrilinį dekoratyvinį tinką naudoti apdailai yra patogu ir dėl to, jog jam galima pritaikyti bet kokį atspalvį. Kiekvienas užsakovas iš plačios paletės gali pagal savo norus pasirinkti spalvą ar netgi kelis jų variantus.

Plačiau apie dekoratyvinį tinką žiūrėkite siužete

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt