„Waterkotte“ šilumos siurbliai

Ateityje gerai izoliuotiems, aukštos energinio naudingumo klasės namams šildymo prireiks kur kas mažiau. Todėl vis daugiau žinomų energetikos srities gamintojų siūlo alternatyvius šildymo būdus. Tokius, kaip šildymas, naudojant šilumos siurblius, kurie gali lengvai apšildyti 150m2 namą net ir prie žemiausių temperatūrų.

Mažas šilumos poreikis, naudojant šilumos siurblius, tai reiškia ir mažos sąskaitos už patį šildymą. Jeigu paimtume, pavyzdinį 100 m2 A klasės namą, tai visas šildymo sezonas su geoterminiu šildymu kažkur kainuotų 120 eurų.

Kompaktiški ir puikiu dizainu pasižymintys įrenginiai gali būti lengvai pritaikyti bet kokio tipo pastatams. Tad ši sistema gali būti pastatyta tiek individualiuose namuose, tiek komerciniuose pastatuose.

Technologijos nuolatos tobulėja, todėl geriausi pasaulio gamintojai siūlo ne tik unikalius šildymo sprendimus, bet ir visą sistemą, apimančią elektros vartojimą, šilto vandens ruošimą ir netgi vėdinimą. O šiltuoju sezono metu ypač aktualu yra kokybiškas patalpų vėsinimas. Ši išmani sistema turi ir tokią funkciją.

Plačiau apie šilumos siurblius žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt