Statybiniai įrankiai parodoje „Resta“. 2 dalis

Tęsiame reportažus iš parodos „Resta“, kurioje buvo pristatyta daug inovatyvių sprendimų bei statybinių įrankių, lengvinančių net ir sudėtingiausių darbų procesą.

Pertvarų montavimo darbai neįsivaizduojami be trijų spindulių lazerio. O parodoje „Resta“ buvo pristatytas naujas toks nivelyras, skleidžiantis kur kas ryškesnę žalią spalvą. Be to, šis įrankis pranašesnis už ankstesnius modelius, nes pakraunamas akumuliatorius tarnauja kur kas ilgesnį laiką.

Ypač aktuali tema šiuo metu yra renovacija. Tad parodoje buvo galima rasti ir daug įdomios įrangos susijusios būtent su šia statybų sritimi. Kaip pavyzdžiui, kaitinamoji pjaustyklė, skirta šiltinamajai medžiagai – putplasčiui. Su tokia pjaustykle švariai ir tiksliai atpjausite bet kokio dydžio putplasčio plokštes.

Individualių namų statyboje šiuo metu dažniausiai naudojami įvairaus tipo blokeliai. O jų apdirbimas ir pjaustymas atliekamas itin tiksliai, tik naudojant spcializuotas stakles, turinčias 1 metro skersmens diską.
Plačiau apie statybinius įrankius žiūrėkite siužete. Taip pat tinklapyje ieškokite: „Statybiniai įrankiai parodoje „Resta“. 1 dalis“

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt