Šilumos siurbliai

Alytaus rajone stovinčiame name įrengta naujoviška šildymo sistema. Tai oras-vanduo šilumos siurblys, kuris ne tik apšildo kambarius, bet ir pakaitina namų vandenį.

Iki atsirandant šilumos siurbliams, namas visą laiką buvo kūrenamas kietu kuru. Tačiau pasenusi sistema kėlė daug rūpesčių, todėl savininkas nusprendė atsinaujinti savo šildymo sistemą ir pasistatė šilumos siurblį oras-vanduo, kuris kuo puikiausiai apšildo namą. Name sistema yra kombinuota - yra tiek grindinis šildymas, tiek radiatoriai.

Įrengus šią sistemą, namo katilinėje atsirado kur kas daugiau erdvės, nes joje nebereikia laikyti malkų kūrenimui. Tačiau, šeimininko pageidavimu, buvo palikta senoji krosnis, jeigu ir vėl kada kils noras pasišildyti kietu kuru.

Antroje siužeto dalyje pasakojama apie kitą kompaktiškesnį šilumos siurblį oras-vanduo, užimantį vos vieną kvadratinį metrą namo ploto. Tokia naujesnė šildymo sistema ne tik yra kompaktiškesnė, bet ir pasižymi lengvu valdymu, sunaudoja iki 20 procentų mažiau elektros energijos, bei turi funkciją, kuri leidžia pamatyti asmeninę energijos suvartojimo istoriją.

Plačiau apie šilumos siurblius žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt