Šildymas dujomis 2

Net ir pasibaigus šaltajam sezonui vienas aktualiausių klausimų išlieka tas pats - kiek ateityje kainuos šildymas ir kaip sumažinti jo išlaidas? Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, kylant kuro kainoms, didėja ir šildymo kaštai, kurie skatina galvoti apie šildymo alternatyvas. Tokias, kaip šildymas dujomis.

Dujų tiekimo sistemos privalumus ir ekonominę naudą su džiaugsmu priima vandens pramogas bei apgyvendinimo paslaugas teikiančių įstaigų vadovai. Juk šildyti reikia ne tik patalpas, bet ir vandenį.

Pats dujų tiekimo sistemos įrengimas nereikalauja didelių laiko ar finansinių sąnaudų. Suderinus paslaugos užsakymą ir aptarus visus techninius klausimus, dujų tiekimo sistemą galime įrengti per 2 darbo dienas.

Klientų patogumui, įmonė įdiegė išmaniosios dujų tiekimo sistemos kontrolę. Pasibaigus pirmai balionų grupei automatiškai išsiunčiamos SMS žinutės klientui bei specialistams, kurie operatyviai pasirūpina tuščių balionų pakeitimu pilnais.

Sumanūs verslininkai paskaičiuoja, kad šildyti namus suskystintomis naftos dujomis yra patogu ir ekonomiška. Restoranai bei viešbučiai šias sistemas naudoja kaip pigų šildymo būdą, kuris nereikalauja sudėtingų montavimo ar priežiūros procesų.

Plačiau apie šildymą dujomis žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt