Sienų šiltinimas naudojant ekovatą

Šį kartą mūsų laidos kūrybinė grupė apsilankė Pakruojyje, kur su ekovata bus apšiltintas senesnės statybos plytininis namas. Pagal senus reikalavimus šiame name paliktas oro tarpas keldavo tik problemas, todėl naudojant ekovatą jis buvo pilnai užkimštas, laikinai išardžius tik labai mažą dalį išorinės sienos.

Norint apšiltint namą tenka išimti plytas. Plytos išimamos pagal tam tikrą schemą, kurią žino specialistai, ir užpildomas esamas oro tarpas. Po to užpildžius oro tarpą, yra atgal įstatomos plytos. Namo sienų apšiltinimui užtenka išimti apie 30 plytų.

Tokio tipo šiltinimas sutaupo ne tik daug laiko, bet ir pinigų, kadangi visiems darbams atlikti nereikalinga kažkokia tai papildoma įranga ar technika. Namo apšiltinimas naudojant ekovatą užtrunka vos vieną dieną, o kaina svyruoja nuo 1200 iki 1500 eurų. Be to, atlikus visus darbus, nereikės papildomų išlaidų apdailos darbams.

Ši ekovata atitinka aukščiausius Europos Sąjungos reikalavimus, todėl nevertėtų jaudintis, jog po kažkurio laiko ji susės ar supus.

Plačiau apie šiltinimą ekovata žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt