Sienų šiltinimas iš vidaus naudojant poliuretano plokštes

Ponia Marija jau daugelį metų gyvena savo bute Dvarčionyse. Tačiau jai vis dažniau teko susidurti su nemaloniu kambarių ir sveikatos kenkėju – pelėsiu, atisiradusiu dėl nuolatinio šalčio ir drėgmės. Pelėsis tapo tikra kančia ne tik pačiai močiutei, bet ir jos dukrai bei anūkei. Kuriai teko patirti nemalonias kvėpavimo takų infekcijas ir nuolatos lankytis pas gydytojus.

Kadangi drėgmė kambaryje kaupdavosi nuolatos ir pelėsis vis atsirasdavo net jį pašalinus, buvo priimtas sprendimas sienas apšildyti naujoviškomis plokštėmis, kurių pagrindą sudaro poliuretano medžiaga ir gipso kartonas. Norint kad pelėsis tikrai nebegrįžtu, būtinas sandarus ir patikimas plokščių priklijavimas prie sienos. Šiam tikslui geriausiai tinka poliuretaniniai klijai.

Priklijavus plokštes prie sienos, būtina užsandarinti visus tarpus, kad pelėsis nesikauptų juose. Šiam darbui vėlgi naudojami tie patys poliuretaniniai klijai. Pilnai užsandarinus plokštes, būtina sutvarkyti visus nelygumus juos užglaistant.

Visi šiltinimo darbai naudojant poliuretano plokštes ir poliuretaninius klijus užtruko vos porą dienų, tačiau pats rezultatas yra ilgaamžis.

Plačiau apie sienų šiltinimą iš vidaus žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt