Rekuperacinė sistema

Puikiai apšiltinti namai garantuoja energetiškai efektyvų ir taupų gyvenimą šaltais žiemos vakarais. Tačiau kai yra puikus sandarumas, patalpų oras negali cirkuliuoti ir su laiku jo kokybė tampa vis prastesnė. Todėl naujai statomuose namuose, oro kokybei užtikrinti, dažnai yra montuojamos rekuperacinės sistemos. Būtent tokia sistema sumontuota viename Kauno daugiabutyje.

Nuolatos cirkuliuojantis oras užtikrina gaivumą ir komfortiškumą namuose. Be to rekuperacinė sistema apsaugo nuo drėgmės ar besikaupiančio pelėsio. Rekuperacinė sistema yra naudojama visus metus. Todėl nereikia atidaryti lango nei vasarą, nei žiemą. Tokiu būdu sutaupoma energija - vasarą šaltis pasilieka patalpose, žiemą šiluma pasilieka patalpose.

Visa vėdinimo sistema yra sumontuojama tiesiog lubose: nuo rekuperatoriaus iki ortakių. Todėl yra užtikrinamas tolygus švaraus oro paskirstymas bei sutaupoma patalpų erdvė. Pilnai įrengta rekuperacinė sistema yra visiškai nepastebima. Be to, jos valdymas yra priklausomas vos nuo vieno pultelio.

Jeigu jūsų namuose nėra įdiegta rekuperacinė sistema, visada galima įsistatyti minirekuperatorių, kuris taipogi puikiai vėdins kambarius bei valys orą. Minirekuperatorius užima labai mažai erdvės, be to, jis sumontuojamas itin paprastai. Tokio rekuperatoriaus mėnesinės elektros sąnaudos yra mažesnės nei 3 Eur.

Plačiau apie rekuperacinę sistemą žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt