Rąstinis pasyvus namas

Rąstiniai namai Lietuvoje tampa vis populiaresni. Tačiau kai kurie žmonės baiminasi, kad tokio tipo būstas yra labai nepatvarus ir pralaidus šaltiems žiemos vėjams. Visgi rąstinių namų statyboje taikomos naujaujosios technologijos, leidžia visiškai atsikratyti tokių abejonių.

Siužete statomas namas iš rąstų, kurie sudaryti iš trijų skirtingų medžiagų: medžio, medžio klijų ir per vidurį esančios polimerinės medžiagos, ekstrudinio polistero. 99% ekstrudinio polistero yra polimeras ir oras. Kiekvieno rąsto jungiamosios briaunos yra nufrezuojamos, tokiu būdu užtikrinant, kad per sienas neprapūs joks vėjas. Jie yra išprofiliuojami, kad kartu juos sudėjus neatsirastų šalčio koridorius. Unikali technologija pasižymi ne tik puikiu sandarumu ir aukšta šilumine varža, bet kartu atitinka aukščiausius ekologijos standartus.

Šių rąstų centrinėje dalyje esantis storas polisterolo sluoksnis, užtikrina aukštą šiluminę varžą, kuri leidžia atsisakyti bet kokios šildymo sistemos. Šis namas bus šildomas tiesiog žmonių, kurie gyvena viduje, šiluma. Taip pat buitinių prietaisų išleidžiama šiluma.

Kadangi sienų storis yra labai didelis, žiemą jos visiškai nepraleidžia šalčio, o vasarą puikiai apsaugo namą nuo įkaitimo. Todėl savrbu, jog tokio tipo namas turėtų ir gerą vėdinmo sistemą.

Plačiau apie rąstinį namą žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt