Plieninės tvoralentės

Darant tvorą aplink savo nuosavą būstą, stengiamės kad ji atrodytų estetiškai, patikimai ir derėtų prie pačio namo. Dar labai svarbu, kad ta tvora tarnautų ilgą laiką ir jos nereikėtų keisti praėjus vos keliems metams. Tvoralentės yra pagamintos iš plieno, iš tos pačios žaliavos, kaip ir nutekėjimo sistemos, dėl to yra ilgaamžės bei atsparios bet kokiems temperatūros pokyčiams ir atmosferos veiksniams.

Plieninės tvoralentės yra įvairaus ilgio, todėl jas pasirinktinai galima derinti prie norimo tvoros tipo ar kompozicijos. Montuojamos gali būti ir vertikaliai ir horizontaliai. Estetinį vaizdą kuria ir tai, jog visos sudedamosios tvoros dalys gali būti nudažytos viena spalva.

Darant tvorą iš plieninių tvoralenčių, darbas vyksta labai greitai, kadangi visam montavimo procesui reikalingi tik keli įrankiai. Pradžioje, sustatomi stulpai. Tada sumontuojami skersiniai. Ttvoralentės tvirtininamos, atsimatavus tarpus. Galiausiai, jos prisukamos su stoginiais varžtais.

Plieninės tvoralentės yra skirtos žmonėms, kurie nori, jog jų namai būtų apjuosti kokybiškai ir gražiai. Be to, tai ir didžiulė investicija į ateitį, kadangi jų nereikės keisti ar tiesiog atnaujinti. Tokią tvorą galima lengvai priderinti tiek prie namo fasado tiek prie jo stogo.

Plačiau apie plienines tvoralentes žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt