Pirmasis Lietuvoje pasyvus vienbutis namas!

Šių metų kovo 3 dieną Vilniuje buvo oficialiai pristatytas pirmasis vienbutis pasyvus namas. Renginį organizavęs šio pasyvaus namo projektuotojas Rimvydas Adomaitis, tarė padėkos žodį visiems susirinkusiems: partneriams, savivaldybių ir ministerijų atstovams bei patiems namo gyventojams: „Labai džiugu, kad gyventojai kuo toliau, tuo dažniau apsisprendžia ir renkasi statyti ypatingai energetiškai efektyvius ir taupius pastatus. Jūs visi mielieji čia susirinkę tikrai prisidėjot vienaip ar kitaip ją realizuoti ir įgyvendinti. Projektavote, modeliavote tiekėte medžiagas ir gaminius, statėte.“

Pasyvių namų statyba reikalauja didelio kruopštumo ir ypatingų technologinių žinių. Todėl prieš pradėdamas projektuoti šį namą, ponas Rimvydas turėjo pabaigti kursus, organizuojamus „Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos“. (plačiau apie tai skiltyje „Mokymai“)

Ne tik statytojai, bet ir žmonės, kurie nusprendė statytis pasyvų namą, yra raginami konsultuotis su kvalifikuotais specialistais tam, kad visi darbai vyktų sklandžiai. Savo ruožtu, „Statybų Tv“ laida pradeda edukacinių reportažų ciklą, kuriuose bus plačiau pasakojama apie pasyvaus namo statybą, esminius kriterijus ir organizuojamus mokymus.

Plačiau apie namą ir renginį žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt