Paviršių valymas naudojant sausą ledą

Lietuvos klimatas nėra draugiškas mediniams pastatams, todėl nudažyti medinio fasado paviršiai greitai suskilinėja, suaižėja ar nublunka. Tad sienų dažus tenka nuvalyti. Gramdymas šepečiu ar specialiais įrankiais reikalauja daug fizinio darbo, tačiau šį darbą kelis kartus palengvina efektyvus paviršių valymas sausuoju ledu. Sausasis ledas - tai yra skystos angliarūgšties kietasis būvis, kuris yra išgaunamas slegiant skystą angliarūgštę ir taip išgarinanat dujinę fazę.

Norint paviršių nuvalyti sausuoju ledu, reikalinga speciali įranga. Kuria, po tam tikrų apmokymų, gali naudotis kiekvienas. Naudojant sauso ledo valymo įrangą reikia turėti oro kompresorių, kurio pagalba yra paduodamas oras į įrangą. O skirtingiems paviršiams yra parenkami skirtingo tipo antgaliai.

Sausasis ledas naudojamas netgi tokių jautrių paviršių valymui kaip mikroschemos, varikliai ar pramoninė įranga. Valymas sausuoju ledu, nepavojingas net ir šalia esant elektros laidams. Dėl visiškai netoksiškų savybių su sausu ledu galima valyti net ir įvairius maisto pramonės įrenginius. Valant su sausuoju ledu, pelėsis yra žymiai geriau panaikinamas negu valant su kokiais chemikalais, ar kitom priemonėm.

Sausasis ledas – puiki priemonė siekiant sutaupyti laiką ir atnaujinti metalinius, molinius, silikatinius, keramikinius paviršius. Taip pat įrangos valymui nuo nešvarumų, tepalų, benzino, riebalų, klijų.

Plačiau apie apie paviršių valymą naudojant sausą ledą žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt