Pasyvių namų vystytojo mokymai

Energiškai efektyvi statyba jau nebe siekiamybė, o kasdienybė Lietuvoje. „Nacionalinė pasyvaus namo asociacija“ kartu su „Statybų Tv“ įvykdė pirmuosius „Sertifikuoto pasyvaus namo vystytojo“ mokymus. Šiuose mokymuose galėjo dalyvauti visi besidomintys pasyvaus namo statyba: vystytojai, klientai, užsakovai.

Mokymuose daugiausia dėmesio buvo skiriama 5 pagrindiniams pasyvaus namo principams: apvalkalas, sandarumas, šilumos tilteliai, langai ir vėdinimo įranga. Mokymuose buvo akcentuojama ir tai, kad kiekvienas statybų dalyvis, tiek klientas, tiek statytojas ar vystytojas, privalo dalyvauti bendrame statybų procese ir stebėti, kaip viskas vykdoma.

Mokymų dalyviai džiaugėsi, jog Lietuvoje atsirado tokie kursai. Šie kursai leidžia išsamiai susipažinti su pasyvaus namo savybėmis ir galimybėmis. O tai yra itin svarbu, nes Lietuvoje energetiškai efektyvių namų su laiku tik daugės.

Jau galite registruotis ir į naujus „Pasyvaus namo vystytojo“ kursus, kurie vyks gegužės 19 – 20 dienomis Kaune. Adresu: info@pasyvuspastatai.lt

Daugiau info apie mokymus siužete bei skiltyje „Mokymai“.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt