Organinė fasadų šiltinimo sistema

Pasyvaus namo statyba reikalauja itin didelio kruopštumo bei kokybiškumo. Ne išimtis ir sienų šiltinimas, kuriam skiriamas taipogi didelis dėmesys. Pasyviam namui naudojamas žymiai storesnis šiltinimo medžiagos sluoksnis. Kuo storesnis šiltinimo medžiagos sluoksnis, tuo didesni įtempimai atsiranda tam sluoksnyje ir paviršiuje. Dėl to armavimo sluoksniui irgi didėja reikalavimai. Tas armavimo sluoksnis turi atlaikyt didesnius įtempimus. Todėl pasyviems namams puikiai tinka organinė armavimo sistema, kadangi ji yra elastinga ir atspari smūgiams.

Su tokia organine armavimo sistema sienos nutinkuojamos kur kas greičiau nei su įprasta. Tokiu būdu sutaupomas ne tik laikas, bet ir išlaidos. Sistemą sudaro paruoštas naudojimui, organiškai surištas mišinys kibire. Kadangi mišinys paruoštas naudojimui kibire, belieka jį tiktai permaišyti statybos aikštelėje, truputį praskiesti vandeniu, priklausomai nuo oro sąlygų, ir iš karto dengti ant paviršiaus.

Organinė fasadų šiltinimo sistema, kurioje naudojamos pačios moderniausios nanotechnologijos, ilgam apsaugo fasadą nuo žalingo atmosferos veiksnių poveikio, o taip pat ir nuo mechaninių pažeidimų. Be to, ši šiltinimo sistema yra geriausias sprendimas individualiems namams, kadangi statydami nuosavą būstą mes visi galvojame tik apie kokybę ir apie tai, kad jis išliktų gražus bei nepakitęs kuo ilgesnį laiką.

Plačiau apie fasadų šiltinimo sistemą žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt