Nuotekų valymo įrenginių gamyklos pajėgumai

Lietuvoje visai neseniai atsidarė energetiškai efektyviausias ir ekologiškiausias pramoninis pastatas - nauja nuotekų valymo įrenginių gamykla. Įmonės vadovai nuo pat pradžių džiaugiasi naujos gamyklos pajėgumais ir pasiektais rezultatais. Per dieną šiuo metu yra pagaminama apie 50 įrenginių, tačiau ateityje šis skaičius turėtų gerokai išaugti.


Aukštą gaminių kokybę ir didelį produktyvumą užtikrina tai, jog šioje gamykloje naudojamos tik naujausios technologinė staklės bei įrenginiai. Didžioji dalis visos gamybos yra automatizuota, todėl gamykloje šiuo metu dirba vos 10 – 15 darbuotojų. Atidarant naują modernią gamyklą buvo siekiama ne tik pagerinti darbo ir gaminių kokybę, bet ir ženkliai sumažinti jų kainas.

Visus žmones, kuriems kyla klausimų dėl nuotekų valymo įrenginių, įmonės vadovai ragina apsilankyti parodose ir tiesiogiai pabendrauti su gamintojais bei išsamiai susipažinti su technologinėmis savybėmis. Be to, kiekvienas lankytojas turės galimybę nuotekų valymo įrenginį įsigyti už mažesnę kainą.

Plačiau apie nuotekų valymo įrenginių gamyklą žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt