Nuotekų valymo įrenginiai

2015 metų pavasarį „Statybų Tv“ laida ir „August ir ko“ įmonė organizavo bendrą konkursą, kurio metu žiūrovai galėjo laimėti nuotekų valymo įrenginius. Žiūrovai turėjo siųsti nuotraukas, su savo gyvenamąja vieta, kurioje turėtų būti pastatyti nauji nuotekų valymo įrenginiai. Iš didelio skaičiaus dalyvių, burtų keliu buvo pasirinkta ponios Sigitos sodyba, kuriai „August ir ko“ įmonė ir padovanojo nuotekų valymo įrenginius. Siužete pamatysite, kaip vyko dovanotų nuotekų valymo įrenginių montavimo darbai.

Kitoje siužeto dalyje bus pateikiama daugiau informacijos apie sėkmingą „August ir ko“ įmonės veiklą bei plėtrą. Įmonė šiai dienai dirba jau daugiau negu 15 metų. Gamina, projektuoja ir montuoja nuotekų valymo įrenginius. Todėl buvo nuspręsta pastatyti naują, kur kas didesnę gamyklą, kuri atitiktų aukščiausius ES reikalavimus. Buvo pasirinktas BRIM sertifikavimas, kuris įpareigoja pastatą pastatyti patį ekonomiškiausią, patį efektyviausią ir patį patogiausią.

„August ir ko“ produkciją šiai dienai perka ne tik Europos šalys, bet ir Kinija, Kanada, Australija ir kitos pasaulio šalys.

Plačiau apie įmonę ir nuotekų valymo įrenginius žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt