Naujo daugiabučio apšiltinimas naudojant ekovatą

Šį kartą siužete pasakojama apie Druskininkuose baigiamą dviejų aukštų daugiabutį, kurio šiltinimui taipogi buvo pasirinkta ekovata. Tiek sienos, tiek grindys, tiek lubos, tiek perdanga, taip pat vidinės sienos ir vidinės pertvaros apšiltinamos ekovata.

Daugiabučio išorinės sienos ekovata padengiamos šlapiuoju būdu. Naudojant šlapią būdą ekovata priskilijuoja prie sienos ir puikiai užsandarina visus tarpus bei skyles. Be to, tokį šiltinimo būdą pritaikyti yra kur kas lengviau, nei dėti ir vargti su vatos dembliais.

Antro aukšto pastato sienoms, vidinėms perdangoms ir pertvaroms yra taikomas kur kas paprastesnis sausasis šiltinimo būdas, kadangi pertvarose ir perdangose ekovata yra purškiama į paliktą tarpą. Sausasis šiltinimo būdas atliekamas kur kas greičiau nei šlapiasis.

Ekovata gali laisvai prisitaikyti prie bet kokio paviršiaus ar konstrukcijos. Tai yra didelis šios vatos pranašumas prieš kitas medžiagas. Be to, naudojant ekovatą pasiekiamas pilnas užpildymas, nelieka jokių siūlių, sienoje gaunasi vientisas demblis ir išgaunama optimaliausia šiluminė varža bei sandarumas.

Plačiau apie šiltinimą ekovata žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt