Naujausias pagalbinis sandarinimo elementas – spatula

Šiuolaikinėse statybose ir remonte sandarinimas tapo svarbia ir neatsiejama jaukių ir šiltų namų dalimi. Tačiau norint padaryti tinkamą siūlę, reikia įdėti daug darbo ir pastangų. Tačiau naudojant spatulą, darbai bus atlikti greičiau, o rezultatas bus kur kas estetiškesnis ir kokybiškesnis.

„EasyPro“ spatulą galima naudoti 2 būdais. Pirmasis skirtas paprastam namų vartotojui, kuris sandarina retai. O antrasis būdas skirtas profesionalui, kuris dirba dažniau. Paprastas namų vartotojas užsiklijavęs dažymo juosteles, pertepa siūles su antgaliu ir po to, laikydamas „EasyPro“ spatulą, pirštais išlygina sandarinimo siūlę. Profesionalus būdas yra, kai prieš darbą reikia išsipjauti pažymėtą skylutę spatulos apačioje, užsimauti spatulą ant antgalio ir iš karto formuoti sandarinimo siūlę.

Spatulą naudojant kartu su šimtą procentu pailgėjančiu dažomu sandarikliu, siūlę galima suformuoti ir tarp dviejų vertikalių sienos plokščių. Taip pat universalios spatulos savybės leidžia ją naudoti ne tik kampuose, bet ir sandarinant dvi tolygias plokštes, neatsižvelgiant į tai, iš kokių medžiagų jos yra pagamintos.

Plačiau apie spatulą žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt