Medžio – plastiko dailylentės terasoms

Atšilus orams daugelis siekiame kuo daugiau laiko praleisti lauke ir atsipalaiduoti savo nuosavoje terasoje. Tačiau praėjus šaltajam sezonui dažnas savo terasą turi atnaujinti iš pagrindų ir tai labai vargina. Tad kokią medžiagą pasirinkti terasos statybai, kad ji išlaikytų spalvą bei savybes ilgą laiką?

Sprendimas - medžio/plastiko dailylentės, pagamintos iš langų plastiko ir medžio dulkių. Ką tas duoda? Plastikas garantuoja praktiškumą, ilgaamžiškumą. O medžio dulkės garantuoja natūralumą. Dėl unikalių gamybinių savybių šios dailylentės išlaiko savo formą bei spalvą ilgą laiką, o pati medžiaga netgi vadinama „amžinuoju medžiu“.

Dailylentės plačiai naudojamos ne tik individualių namų terasoms, bet ir įvairiose viešose erdvėse, restoranuose bei kavinėse. Įvairaus dydžio bei atspalvių „amžinojo medžio“ dailylentės gali būti puikiai pritaikytos prie bet kokio namo ar aplinkos.

Dailylenčių montavimui nereikia turėti ypatingų žinių ar įgūdžių. Jos pjaunasi labai lengvai, sukasi taipogi lengvai. Yra specialūs tvirtinimo elementai terasai pritvirtinti.

Plačiau apie medžio – plastiko dailylentes žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt