Medžio – plastiko dailylentės apkalai ir tvoroms

Savo laidose jau pasakojome apie ilgaamžes medžio-plastiko dailylentes, kurios buvo pritaikytos terasų statyboje. Šį kartą siužete papasakosime, kaip šiuos „amžinojo medžio“ profilius galima pritaikyti kitose erdvėse, pavyzdžiui, namo sienų apdailai.

Dailylentės prie sienų pritviritinamos labai lengvai, naudojant atitinkamus tvirtinimo elementus bei sistemą. Pabaigus darbus, fasadas atrodo tarsi apkaltas mediena. Tačiau skirtingai nei medis, ši medžiaga net ir po ilgo laikotarpio nepraras savo spalvos.

Medžio - plastikos dailylentes šiuo metu žmonės dažnai pasirenka ir savo tvoroms. Kadangi net ir prabėgus daugeliui metų jos visiškai nepakinta, nenublunka ir neišsilanksto. Su patobulintais medžio - plastiko profiliais galima pasistatyti ir įstiklintą terasą ar netgi namo prieangį.

Vienas iš „Inowood“ klientų, ponas Vytenis nepabijojo su šiomis „amžinojo medžio“ dailylentėmis atsinaujinti savo lieptelį, kuris stovi virš tyvuliuojančio Meduvio ežero, ir dėl to visiškai nesigaili net praėjus keliems metams. Be to, jis džiaugiasi, kad skirtingai nei medžio, šiose lentose nerasite jokio pašino.

Plačiau apie medžio - plastiko dailylentes žiūrėkite siužete. Tinklapyje taip pat ieškokite: „Medžio – plastiko dailylentės terasoms“.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt