Lanksčiosios plytelės

Plytelėmis padengtos sienos byloja apie ilgą ir sunkų darbą. Tačiau šiais laikais net tokia išvaizda gali būti sukuriama labai greitai ir be profesionalų pagalbos, tiesiog tam reikia naudoti naujos kartos lanksčiąsias plyteles.

Lanksčiosios plytelės gali būti pasirinktos iš plačios spalvų paletės. Taip pat galimas įvairus plotis. Plytelių sudėtyje devyniasdešimt du procentai kvarcinio smėlio, o rišamoji medžiaga – poliakrilas, todėl jos pasižymi itin dideliu lankstumu. Tad su šiomis plytelėmis lengvai uždengsite kiekvieną namo kampą. Jas taip pat galima pritaikyti ir tvorų, kaminų ar vidinių sienų dekoravimui.

Įdomus faktas, jog tokio tipo lanksčiąsias plyteles dažniausiai susiklijuoja patys klientai, kadangi joms nereikalingas itin kruopštus ar sudėtingas darbas. Pilnam sienų išklijavimui reikalingi vos keli įrankiai: žirklės, liniuotė, teptukas, keturių milimetrų aplikatorius arba kitaip vadinamos šukos ir kibirėlis su vandeniu.

Visas klijavimo procesas yra tarsi lengvos dėlionės surinkimas. Iš pradžių ant sienų užtepami klijai, jie perbraukiami šukomis ir jau tuomet dedama plytelė. Paliekant maždaug centimetro tarpą, rikiuojamos lanksčiosios plytelės atrodo itin natūraliai. Galiausiai siūlė patepiama vandeniu suvilgytu teptuku, tai padeda užtikrinti klijų įsisavinimą į plytelės vidų.

Plačiau apie lanksčiąsias plyteles žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt