Lanksčiosios plytelės 2

Fasado dekoravimo darbai atrodo sunkūs, nepatogūs bei reikalaujantys daug įgūdžių. Tačiau sienas galima labai lengvai ir greitai papuošti organinėmis, necementinėmis lanksčiosiomis plytelėmis, kurios, dėl savo išskirtinių savybių, yra apdirbamos bei priklijuojamos per trumpą laiką. O žiūrint iš toli, sukuria mūrinės sienos įvaizdį. Tokio tipo plytelės yra lanksčios dėl dviejų sudedamųjų dalių: kvarcinio smėlio 94% ir rišamosios medžiagos – poliakrilo.

Lanksčiosios plytelės yra pranašesnės už įprastą klinkerį, kadangi yra labai lengvos ir paprastai apdirbamos. Be to, joms priklijuoti nereikalingi ypatingi įrankiai, viso labo tik: gulsčiukas, šukos tinkui, žirklės ir plokščias dešimties milimetrų pločio teptukas.

Prieš klijuojant lanksčiąsias plyteles būtina įsitikinti, kad paviršius yra sausas ir švarus. O plytelės yra klijuojamos tokia eiga. Visų pirma, klijais padengiamas paviršius. Vėliau jis su šukomis yra pašiaušiamas. Ir jau tuomet dedama plytelė ir prispaudžiama. Priklijavus, labai svarbu visas siūles perbraukti suvilgytu teptuku ir jas išlyginti, tai padeda užtikrinti klijų įsisavinimą į plytelės vidų.

Jeigu yra poreikis, tokią plytelę galima lengvai perkirpti įprastomis žirklėmis. Lanksčiąsias plyteles galima išsirinkti iš plačios spalvų paletės ar, pagal pageidavimą, tiesiog susikurti norimą atspalvį. Taip pat galimas įvairus plytelių plotis.

Plačiau apie lanksčiąsias plyteles žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt