Geoterminio šildymo ir vėsinimo sistema daugiabučiuose

Keturių daugiabučių bendrija Klaipėdoje Vyturio gatvėje, vykdydama renovaciją, nusprendė atsinaujinti iš esmės. Pasikeisti ne tik iš išorės, bet ir pritaikyti naują, alternatyvų ir ekonomišką geoterminį šildymą. Ši nauja geoterminė šildymo sistema skiriasi nuo kitų dėl to, jog ji nereikalauja didelių plotų gręžiniui bei pilnam įgyvendinimui. Šioje technologijoje yra statomas šulinys, iš vieno šulinio gręžiami visi gręžiniai. Tokiu būdu sugadinama tik apie 4m2 žemės. Papildomai įgyvendinant šį projektą kiekvienam daugiabučiui buvo pastatyti saulės kolektoriai, kurie taipogi gamins šilumą.

Ši geoterminė šildymo sistema yra pritaikoma ne tik senos statybos, bet ir naujuose pastatuose. Vienas tokių išmanių daugiabučių stovi Palangoje. Kompaktiška įranga sugebėjo gręžinį padaryti tiesiai po pastatu esančioje stovėjimo aikštelėje. Dar vienas privalumas, jogši unikali geoterminė sistema leidžia ne tik šildyti, bet karštomis dienomis ir vėsinti kambarius.

Nauja geoterminė šildymo ir vėsinimo sistema pasižymi vien tik privalumais: tiek kaina, tiek įrengimo procesas ir tiek bendra valdymo priežiūra tik įrodo, jog tokia šildymo bei vėsinimo sistema iš alternatyvios greitai taps pagrindine.

Plačiau apie sistemą žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt