Epoksidinės grindų dangos. 4 dalis

Šios savaitės reportaže pristatomos dar dvi epoksidinių grindų dangų rūšys „StoneColor“ ir „ColorQuarz“. Abi šios dangos yra labai atsparios mechaninei ir cheminei apkrovai bei įbrėžimams. Jos lengvai prižiūrimos, puikiai tinka ir gyvenamosioms, ir pramoninėms patalpoms, balkonams, nedengtoms terasoms.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad vidaus ir atmosferos veiksnių veikiamiems paviršiams naudojami skirtingi epoksidiniai ar poliuretaniniai produktai. Patalpose dengiamų sistemų produktuose minimalizuotas lakiųjų organinių junginių kiekis, todėl net pramoninės grindų dangos pilnai atitinka gyvenamosioms patalpoms keliamus reikalavimus.

„StoneColor“ ir „ColorQuarz“ grindys dengiamos trimis etapais: gruntinis sluoksnis, tarpinis sluoksnis su pabarstais ir galutinė danga.

Pagrindinį optinį ir funkcinį skirtumą sudaro naudojami pabarstai. „StoneColor“ sistemoje naudojamos spalvotos šiferio skaldos plokštelės, kurios dėl savo formos negrimzta ir laikosi paviršiuje, taip sukurdamos natūralių akmenėlių vaizdą. O „ColorQuarz“ šiurkštų ir neslidų paviršių sukuria spalvotas kvarcinis smėlis. Ši danga visai nedulka, todėl atitinka aukštus higienos reikalavimus. Ji leidžia sukurti itin lygius paviršius ir perėjimus.

Plačiau apie epoksdines grindų dangas žiūrėkite siužete. Taip pat tinklapyje ieškokite: „Epoksidinės grindų dangos. 1, 2 ir 3 dalies“.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt