Epoksidinės grindų dangos. 2 dalis

Tęsiame keturių dalių reportažą, kuriame pasakojame apie epoksidines grindų dangas. Siužete pamatysite, kaip teisingai paruošti spalvingą „Multicolor“ epoksidinių grindų sistemą, kuri gali būti liejama ir patalpose, ir išorėje. Pirmąją dieną dengiamas gruntinis sluoksnis. Jam naudojama dviejų komponentų epoksidinė derva. Svarbu, kad paruošta dengti masė būtų vienalytė.

Antrąją dieną dengiamas tarpinis sluoksnis. Naudojama epoksidinė derva į ją įmaišant smėlio. Smėlis suteikia dangai tvirtumo, o dengiamas sluoksnis pasiskirsto tolygiau. Pilnai išlyginus masę, o vėliau ją ir nuorinus specialiu spygliuotu voleliu, barstomi pabarstai. Svarbu, kad metant pabarstus, jie pasiskirstytų tolygiai po paviršių.

Trečiąją dieną paviršius lengvai pašlifuojamas, kad neliktų aštrių atsikišusių dalelių, dulkės nusiurbiamos. Galutinis dangos sluoksnis - sistemai priklausanti dviejų komponentų epoksidinė derva. Jei reikia, į ją galima įmaišyti specialių, slydimą mažinančių priedų - mikrostiklo rutuliukų.

Ketvirtąją dieną „Multicolor“ grindų danga yra išdžiuvusi. Vaikščioti ant jos galima po 2-3 dienų, o pilnai apkrovą atlaiko po savaitės.

„MultiColor“ grindų dangą galima įrengti ir balkonuose, nedengtose terasose, ar ant kitų atmosferos veiksnių veikiamų paviršių. Tokiu atveju svarbu, kad būtų naudojamos lauko sąlygoms tinkamos medžiagos. „Multicolor“ yra patvarios, spalvingos, lengvai prižiūrimos grindys. Tai ir unikali apdaila.

Plačiau apie epoksidines dangas žiūrėkite siužete. Taip pat tinklapyje ieškokite: „Epoksidinės grindų dangos. 1 dalis“

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt