Energinio naudingumo sertifikatas Palangos koncertų salei

Kaip ir visiems statomiems pastatams, taip pat parduodamam ar nuomojamam būstui, taip ir šiam, Palangos mieste renovuojamam Kultūros centro pastatui, yra būtinas energinio naudingumo sertifikatas. Kuris parodo suvartojamos energijos sąnaudas. Tikslų energinį naudingumą galima nustatyti, tik nuodugniai ir smulkiai įvertinus visą projektą bei kiekvieną jo detalę. Tai atlikti gali tik didelę patirtį šioje srityje turintys specialistai.

Energinio naudingumo sertifikavimas – tai procesas, kurio pats pastato savininkas įvykdyti negali, todėl geriausia, kai tokius darbus atlieka didelę patirtį visame statybų sektoriuje turinčios įmonės. Kiekvienas, norintis gauti energinio naudingumo sertifikatą, pirmiausia, turi susirasti sertifikavimo įmonę. Pakalbėti su jais ir pateikti įmonei reikalingus dokumentus sertifikavimui atlikti.

Svarbu paminėti, jog energinio naudingumo sertifikatas nekilnojamojo turto savininkui suteikia galimybę savo turtą parduoti brangiau, jei šis įvertintas aukštesne naudingumo klase.

Plačiau apie energinio naudingumo sertifikavimą žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt