Energiją taupančių lempučių pasirinkimas

Siužete pasakojama apie tai, kaip sau išsirinkti tinkamiausią lemputę. Paprastai, ieškant lemputės jūs turėtumėte vadovautis keliais žingsniais. Pirmiausia, reiktų pradėti nuo to, kokiam šviestuvui ieškoma lemputė. Ar tai yra retro šviestuvas, ar tai lubinis apšvietimas, ar tai įprastas pakabinamas šviestuvas. Tik tada yra parenkama lempos forma ir dydis.

Renkantis lemputę, taip pat labai svarbu žinoti, kokioje vietoje ar erdvėje ji bus naudojama. Jeigu tai yra atvira patalpa, tuomet reikalinga platesnio kampo lempa. Jeigu ieškote lempų skaitymui, tuomet jums reikalingas kryptinis apšvietimas ir tt.

Be abejo, kiekvienas besirenkantis, turėtų kruopščiai apžiūrėti įpakavimą ir įsitikinti, kad ieškoma lemputė atitinka visus jo norus bei reikalavimus. Kaitrinių lempučių šviesos stiprumą galima reguliuoti, LED lempučių negalima. Todėl ieškant, reikia atkreipti dėmesį į gamintojo pakuotę, ar šviesos stiprumą galima reguliuoti ar negalima. Taip pat svarbu, kad lemputės ilgaamžį tarnavimą užtikrintų garantijos, leidžiančios lengviau įsitikinti gaminio kokybe.

Plačiau apie tai, kaip išsirinkti tinkamą lemputę, žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt