Energiją taupančios lemputės

Artėjant vakarui namus ar kitas patalpas tenka apsišviesti lemputėmis. Tačiau tik retas, kuris žino, kad namų apšvietimui naudojamos lemputės yra labai skirtingos ir jas reiktų rinktis tik įsitikinus jų kokybe. Lemputės tarnaus ilgą laiką tik tuo atveju, jei jų sudedamosios dalys atitiks aukščiausius reikalavimus. Kokybę lemia 3 elementai: šviesos diodo kristalas, kurį sudaro puslaidininkės medžiagos, lempos aušinimas ir trečias, svarbiausias, yra maitinimo šaltinis.

Be jokios abejonės, šviestuvų rinkoje šiuo metu pažangiausia yra LED technologija, kuri vis dažniau yra pritaikoma ir kasdieniame, buitiniame gyvenime. Mat LED yra našiausia ir taupiausia šių dienų technologija. Šiuo metu galima rasti įvairių formų, dydžių lempas ir pritaikyti jas įvairiems apšvietimo tipams.

LED lemputės jums tarnaus ne tik kur kas ilgiau nei įprastos kaitrinės, bet ir sutaupys daug pinigų. Kaitrinė lemputė tarnauja apie 1000, daugiausia 2000 valandų, o LED lempa tarnauja apie 25000 valandų. Be to, naudojant LED lemputes sunaudojama 10 kartų mažiau elektros energijos.

Plačiau apie energiją taupančias lemputes žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt