Elektros instaliacija ir apšvietimas

Vilniuje, Gedimino prospekte naujai rekonstruotame pastate tarsi pinasi modernus ir istorinis stiliai. Čia buvo siekiama kuo tiksliau atkurti buvusią istorinę pastato dvasią, tuo pačiu pritaikant pačius moderniausius elektroninius sprendimus. Šitame pastate yra įdiegtos šiuolaikiniam pastatam reikalingos elektros instaliacijos sistemos: apšvietimo valdymo sistemos, klimato valdymo sistemos, roletų žaliuzių valdymo sistemos, taip pat valdomas lauko apšvietimas. Tam tikrose vietose, kaip pavyzdžiui, automobilių stovėjimo aikštelėje, dėl patogumo buvo pritaikytas ir auomatizuotas apšvietimas, reaguojantis į žmonių judesius.

Kiekvienas su pastato elektronika bei apšvietimu susijęs elementas buvo kuriamas taip, kad nesugadintų bendro architektinio patalpų vaizdo. Visiems pastato kabinetams ir salėms buvo diegiamos individualios valdymo sistemos, taip pat ryškiai neišsiskiriančios iš patalpų dizaino.

Kadangi pastatas yra labai didelis, neįmanoma pastebėti, kur kokia detalė neveikia, tad kiekvienas elektronikos elementas yra stebimas monitoriaus ekrane. Be to, šita sistema automatiškai duoda pranešimus apie tam tikrus gedimus, netikslumus. Galima matyti, kurios lemputės jau yra perdegusios, kada jas reikia pakeisti.

Plačiau apie moderniausius elektros instaliacijos sprendimus žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt