DNB būstas, Solo city

Jaunos šeimos, ieškodamos naujo būsto, renkasi vietas, kurios būtų lengvai pasiekiamos transportu, netoli stovėtų prekybos ar pramogų centrai, o vaikai turėtų erdvę, kur pažaisti. Būtent toks naujas kvartalas įsikūrė Viršuliškėse.

Itin patogioje vietoje įsikūręs kvartalas pastatytas, laikantis aukščiausių kokybės standartu. Patys butai, pagal individualius poreikius, buvo suplanuoti trijų skirtingų tipų. Norint kad gyventojai jaustų visapusišką komfortą gyvenant šiuose butuose, buvo įrengta ne tik praktiška šildymo, bet ir naujausia vėdinimo sistema, kuri automatiškai jaučia, kiek gryno oro patalpose trūksta ir paima jį iš lauko. Tai leidžia sumažinti iki 65% šildymo kaštų, lyginant su mechaniniu langų ar orlaidžių varstymu. Gyventojams neturėtų kilti problemų ir dėl automobilių priparkavimo šalia savo namų - po kiekvienu namu yra įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Ir yra įrengtos nemokamos antžeminės stovėjimo vietų aikštelės.

Gyvenant daugiabutyje labai svarbu, kaip tu sutarsi su savo kaimynais. Ar atrasite laiko ir būdų kartu pabendrauti. Čia yra įkurta daugiabučių namų bendrija, kuriai priklauso jauni, draugiški ir aktyvūs namo gyventojai. Jie patys gali inicijuoti administravimo, aplinkos tvarkymo ar kažkokius kitus bendrijos klausimus.

Plačiau apie „Solo city“ žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt