Aliumininės terasos

Visi esame pripratę, kad šiuolaikinės namų terasos konstrukcijos yra gaminamas iš medžio. Tačiau toks terasų tipas nėra pats patikimiausias, nes laikui bėgant medis pradeda kisti net ir dažnai jį prižiūrint. Todėl siužete pamtysite, kaip buvo panaudota nauja medžiaga terasų gamybai – aliuminis.

Kadangi terasų konstrukcijos yra pagamintos iš aliuminio, jos net ir prie įvairių oro sąlygų nekeičia savo formos. Tad tokiose terasose galima įstatyti stumdomas duris nesibaiminant, kad jos iškryps. Dar vienas svarbus aspektas, dėl kurio aliumininės terasos yra pranašesnės už medines, tai stogo montavimas. Polikarbonatas, akrilas ir kiti skaidrūs plastikai turi savybę vaikščioti nuo karčio arba šalčio. Kai plastikas ima judėti, atsiranda traškėjimo garsas. Norint teisingai sumontuoti polikarbonatą, kad šis netraškėtų, reikia polikarbonato lakštus prispausti profiliais ir prisukt tik profilius, kaip ir yra daroma statant aliumininę terasą.Terasų stogą dengiančios unikalios polikarbonato plokštės, pasižymi „antidrop“ savybėmis. Šios savybės neleidža ant stogo kauptis lašams.

Aliumininės terasos yra statomos pagal kiekvieno kliento norus. Kiekvienas projektas yra individualiai pritaikomas ir pamatuojamas, atsižvelgiant į pastato konstrukciją bei vietą.

Plačiau apie aliuminines terasas žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt