Aliumininės terasos. 2 dalis

Statydami naują namo terasą, lygiai taip pat kaip ir būstą, mes norime, kad ji būtų kokybiška bei tarnautų kuo ilgesnį laiką. Tokiam tikslui geriausia rinktis terasas, kurių konstrukcijos yra pagamintos iš aliuminio.

Terasa su tokia aliuminio konstrukcijų sistema yra labai universali, kadangi ji gali būti individualiai pritaikyta prie bet kokio namo tipo. Aliumininės terasos gali būti bet kokio aukščio, ilgio ir pločio. Kiekvienas klientas savo terasai gali pasirinkti spalvą iš plačios spalvų paletės. Be to, visi profiliai yra nudažomi milteliniu būdu, užtikrinančiu ilgaamžiškumą.

Aliuminio konstrukcijų galimybės yra labai plačios, todėl su jomis galima kurti ir įvairius kitus inžinerinius projektus. Naudojant aliuminio konstrukcijas ir skaidrias polikarbonato plokštes galima pastatyti didžiulius angarus, kuriems dienos metu nereikės jokio apšvietimo, nes viskas bus apšviesta saulės spinduliais. Tokias konstrukcijas taipogi galima naudoti kaip baseino stogelį ir nesibaiminti, kad jos dėl drėgmės greitai pakeis formą. Yra ir begalę kitų būdų, kur galima panaudoti būtent tokias aliuminio konstrukcijas.

Plačiau apie aliuminines terasas žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt