A energinės klasės daugiabutis

Naujai statybai vartotojai kelia vis didesnius reikalavimus. Štai vienas iš naujesnių projektų „Veikmės miško namai“ pradžioje buvo planuoti kaip B energetinio naudingumo pastatai, tačiau, dėl rinkoje esančios paklausos, projektas buvo pakeistas ir nuspręsta statyti pačios aukščiausios A energetinės klasės būstus.

Šiltinimui buvo pasirinkta kokybiškų pastatų rinkoje populiariausia „Caparol“ šiltinimo sistema „Capatect B“, su naujos kartos smeigėmis, užtikrinančiomis puikų sandarumą ir nesudarančioms jokių šalčio tiltelių, nes yra įgręžiamos į šiltinimo plokštę.

Fasado baigiamajam sluoksniui pasirinktos „Capatect“ šiltinimo sistemoms sertifikuotos apdailos plytelės „Meldorfer“. Suderinamumas su šiltinimo sistema yra esminis faktorius, lemiantis sistemos ilgaamžiškumą ir efektyvumą. Todėl rekomenduojama visuomet rinktis sisteminį sprendimą. Šios apdailos plytelės statiniui suteikia mūro vaizdą. Į sistemą įeina ir kampinės plokščiosios plytelės, todėl pastato kampus dengti itin paprasta ir patogu. „Meldorfer“ yra kur kas lengvesnės nei įprastinis klinkeris, dėl to apšiltintam fasadui tenka daug mažesnė apkrova. Jos taip pat gali būti naudojamos interjeruose – kaip ištisinė sienų danga arba akcentas.

Plačiau apie daugiabutį žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt