Tinkamų dažų parinkimas sienų remontui

Kaip tinkamai pasirinkti dažus? Svarbiausios savybės, į kurias reiktų atkreipti dėmesį, yra: ekologiškumas, atsparumas daugkartiniam valymui, blizgesio laipsnis, sąnaudos ir, žinoma, galimybė nuspalvinti dažus pačių pasirinktu atspalviu, kad namų interjeras būtų unikalus.

Pirma, dažus rinkitės pagal apkrovą, kuri bus tose patalpose. Pavyzdžiui, jeigu dažote koridorių, vonią, virtuvę arba vaikų kambarį, tai reikėtų pasirinkt ypatingai atsparius plovimui dažus. Ekologiškumas - dar viena kertinė dažų savybė. Sveika aplinka tampa gyvenimo standartu. Ekologiškus dažus dabar renkasi ne tik mamos, bet ir socialiai atsakingi darbdaviai, viešųjų erdvių operatoriai. Norisi, kad dažyti paviršiai tarnautų kuo ilgesnį laiką, neprarasdami spalvos ir blizgesio? Rinkitės aukštos kokybės dažus ir atkreipkite demesį, kokiems paviršiams jie skirti. Jeigu, pavyzdžiui, dažote lubas arba gyvenamas patalpas, kur mažesnė apkrova, tai naudokite matinius dažus. Renkantis dažus didelių erdvių dažymui nepaskutinis vaidmuo tenka ir ekonomiškumui.

Interjeras daro didelę įtaką žmogaus emocijoms - vienos spalvos stimuliuoja, kitos - kaip tik ramina, todėl visada patartina pasikonsultuoti su dizaineriu.

Plačiau apie dažų pasirinkimą žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt