Tinkamas sienų paruošimas prieš dažant

Dažant ar perdažant kambario sienas labai daug dėmesio skiriame spalvos pasirinkimui bei patiems dažams. Tačiau prieš pradedant dažymo darbus, ne ką mažiau svarbu yra tinkamas sienų paruošimas. Vidaus apdailos sistema susideda iš 3 pagrindinių elementų: glaisto, grunto ir dažų ar kito dekoratyvaus galutinio sluoksnio. Kadangi dažoma yra dažniausiai ant glaistyto paviršiaus, tas glaistas turi atitikti tos patalpos naudojimo paskirtį. Pavyzdžiui, jeigu bus dažoma pirtis arba vonia, tas glaistas turi būti atsparus drėgmei, netinti nuo vandens. Taip pat svarbu žinoti, kad gruntas sustiprina paviršių, sureguliuoja įgertį, dėl to galutinė danga pasiskirsto tolygiai, neatsiranda dėmių, be to sumažėja ir dažų sąnaudos. Skirtingiems paviršiams derėtų pritaikyti ir skirtingo tipo gruntą.

Teisingai paruošę ir sutvirtinę sienas, ne tik pasieksite puikų rezultatą, bet taip pat investuosite į ateitį, nes jas atnaujinant nebereikės tiek daug išlaidų.

Plačiau apie sienų paruošimą žiūrėkite siužete. (Taip pat tinklapyje ieškokite „Tinkamų dažų parinkimas sienų remontui“.)

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt