Skydiniai namai ir šilumos siurbliai

Lietuvoje sparčiai populiarėja individualūs skydiniai namai, pasižymintis itin aukštu energetiniu efektyvumu. Kadangi tokio tipo pastatai yra puikiai apšiltinti, jie nereikalauja didžiulės šildymo energijos. Todėl tokiems namams dažnai parenkami oras-oras šilumos siurbliai. Kurie ekonomiškai tiekia šilumą žiemą, o vasarą vėsina ir valo orą. Visą tokio pastato šildymo sistemą sudaro vos keli kompaktiški įrenginiai, išdėlioti pastato išorėje ir viduje: išorinis blokas, kurį mes matome ir vidinis įrenginys, kuris skleidžia šilumą.

Šie skydiniai namai yra ir labai sandarūs, todėl svarbu, kad namas visada būtų tinkamai vėdinamas. Šią funkciją puikiai atlieka sumontuota rekuperacinė sistema. O visą šią sistemą galima lengvai valdyti su pulteliu arba netgi tiesiog parsisiųsti į telefoną aplikaciją.

Sumani šildymo sistema puikiai tinka prie tokio tipo skydinių namų, kadangi jie yra pastatyti naudojant kokybiškus neoporo skydus. Šitie skydiniai namai yra labai ilgaamžiai. Visų pirma todėl, kad šita technologija visiškai apsaugo tiek nuo šalčio, tiek nuo drėgmės padarinių. Tokio tipo 80 m2 namą galite pasistatyti už įprasto buto kainą.
Šie skydiniai namai ne tik išlaiko aukštą kokybę, bet ir yra pastatomi per labai trumpą laiką. Lengvai ir greitai surenkami skydiniai namai yra be galo universalūs, todėl jiems galima pritaikyti bet kokią konstrukciją, dizainą ar apdailinę medžiagą.

Plačiau apie skydinius namus ir šilumos siurblius žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt