Sisteminis sienų šiltinimas iš vidaus

Žiemą patalpose kartais jaučiamas skersvėjis. Jį sukelia šalčio spinduliavimas iš neapšiltintų lauko sienų. Idealiam patalpos mikroklimatui rekomenduojama, kad kambario ir sienų temperatūra nesiskirtų daugiau nei trim laipsniais. Tais atvejais, kai neleidžiama šiltinti fasado, išorinę sieną reiktų šiltinti iš vidaus. Lig šiol pagrindinė vidinio šiltinimo problema buvo sienų drėkimas ir pelėsis. „Caparol“ sukūrė technologiją, kuri išlaiko sienas sausas ir užkerta kelią pelėsiui.

Visi šios sistemos elementai palaiko difuziją ir yra kruopščiai suderinti, todėl atliekant vidinį šiltinimą, būtina griežtai laikytis technologijos ir naudoti specialiai jai sukurtus produktus: šiltinimo plokštes, klijus, glaistą ir netgi dekoratyvią dangą.

Dar viena šios sistemos inovacija – termoprofilis, kuris yra pilnai integruojamas į sieną ir nukreipia šilumą į kampus, kur dažniausiai kyla pelėsio pavojus. Būtent tokia vidinio šiltinimo sistema buvo pritaikyta viename senos statybos pastate Utenoje. Šis variantas buvo pasirinktas dėl to, jog tai buvo racionaliausias sprendimas, kadangi šiltinti reikėjo tik vieną pastato aukštą. O darbus atliko vos du žmonės.

Plačiau apie sienų šiltinimą iš vidaus žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt