Šiltinimas ekovata skirtinguose objektuose

„Statybų Tv“ laida dar kartą supažindina su universalia ir ekologiška šiltinimo ekovata. Būtent šia termoizoliacine medžiaga buvo apšiltintas naujas dviejų aukštų daugiabutis Druskininkuose. Šitas objektas buvo pilnai šiltinamas ekovata: tiek sienos, tiek grindys, tiek lubos, tiek perdanga, taip pat vidinės sienos ir vidinės pertvaros.

Šiltinimo darbams einant į pabaigą, darbų vadovas tikino, kad dėl ypatingos namo konstrukcijos čia kitokios šiltinimo medžiagos ir nebuvo galima pritaikyti. Be to, toks šiltinimo būdas yra ir vienas kokybiškiausių.

Ekovata gali būti pritaikyta ne tik naujos, bet ir senos statybos pastatams. Savo namą taip apšiltinti nusprendė ukmergiškė Milda Uselienė. Toks šio namo apšiltinimas ukmergiškei kainuos apie 900 eurų. Moteris sako pasirinkusi įmonę, kuri ir gamina ekovatą, ir turi keliolikos metų patirtį apšiltinant pastatus.

Pakruojyje gyvenantis ponas Algimantas šią ekovatą buvo atradęs jau seniai, todėl nei kiek neabejojo dėl jos patikimumo. Pasirinkti tokį šiltinimo būdą paskatino ir tai, jog ši medžiaga yra ekologiška.

Plačiau apie ekovatą žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt