Lubinis šildymas

Alternatyvios šildymo sistemos vis labiau įsitvirtina ne tik individualiuose namuose, bet ir daugiabučiuose. Vienas populiariausių naujos kartos šildymo būdų – lubinis šildymas. Palangoje naujai pastatytame daugiabutyje buvo pasirinkta būtent ši šildymo sistema. Tiesiog lubose sumontuotos natūralaus šildymo plokštės užtikrina tolygų šilumos pasiskirstymą patalpose. Be to, tokia šildymo sistema yra ir viena ekonomiškiausių. Lyginant su įprastiniu elektriniu šildymu, sąnaudos yra apie 30-40% mažesnės.

Kaip veikia lubinis šildymas? Šiluma keliaujanti nuo lubų, sušildo visus kambaryje esančius daiktus. Tuo pačiu šyla ir patalpų sienos, kurios tokiu būdu yra apsaugomos nuo drėgmės bei pelėsio. Šiame daugiabutyje toks šildymo tipas buvo pasirinktas dar ir dėl to, jog tai buvo pats tinkamiausias variantas kainos bei kokybės atžvilgiu.

Žmonės, turintys lubinį šildymą, džiaugiasi jo savybėmis, nes jaučiasi šiltai ir komfortiškai. Be to, ši šildymo sistema yra lengvai valdoma vieno pultelio pagalba.

Plačiau apie lubinį šildymą žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt