Lietaus nuvedimo sistemos

Lietaus vandens nuvedimo sistema užbaigiami stogo dengimo darbai. Vienas svarbiausių aspektų, renkantis tokią sistemą, yra atkreipti dėmesį garantiją ir prašyti tą patvirtinančių dokumentų.

Lietaus nuvedimo sistemoms turi būti naudojama ne plonesnė nei 0,6 mm storio specialios markės konstrukcinio plieno skarda. Ji turi būti atspari korozijai ar lenkimui. Geriausiai, kai lietaus nuvedimo sistemoms yra naudojamas poliuretano pagrindu pagamintas padengimas.

Prieš imantis montavimo darbų verta perskaityti gamintojo pateiktą instrukciją. Tad tokias lietaus nuvedimo sistemas gali susimontuoti ir pats žmogus, be meistro pagalbos. Montuojant reikalingi tik keli pagrindiniai įrankiai: plaktukas, ruletė, suktuvas ir paprastas metalo pjūklelis.

Plienines lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokio tipo šlaitinių stogų. Tinkamai prižiūrint ir reguliariai valant latakus, sistemos tarnauja ilgiau nei suteikiama garantija. O kad gyvenamųjų namų savininkams būtų lengviau ir saugiau pasiekti reikiamas vietas ant stogo, būtina įrengti ir stogo saugos komponentus.

Plačiau apie lietaus nuvedimo sistemas žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt