Kelių remonto darbai

Inovatyvios idėjos ir sprendimai pasiekia ne tik statybų sektorių, bet ir kelių tiesimą. Šiuolaikinėmis technologijomis žvirkelį galima išasfaltuoti kur kas greičiau, pritaikius naują grunto stabilizavimo metodą. Toks kelių tiesimo būdas sutaupo ne tik laiko, bet ir išteklių. Kelias buvo nutiestas vos per vieną darbo dieną, tačiau net ir praėjus trejiems metams jame neatsirado jokių įtrūkimų ar duobių. Pritaikant naujo tipo kelio regeneravimą, šiuo metu galima asfaltu padengti ne tik žvirkelį, bet ir perasfaltuoti seną dangą. Taip buvo sutvarkyta sena, Vilniuje esanti Sandėlių gatvė.

Antroje siužeto dalyje pasakojama apie šaltąjį kelių regeneravimo būdą. Kelio tvarkymas šaltuoju regeneravimo būdu yra kur kas pranašenis už įprastą karštąjį, kadangi taip yra saugoma netgi ir mus supanti aplinka ir gamta. Karštuoju regeneravimo būdu, kada yra atkaitinama danga, į aplinką yra išskiriamas labai didelis kiekis degių medžiagų ir išmetamųjų dujų. Šaltuoju būdu darant, asfalto struktūra yra nepakeičiama, o tiesiog juo yra pastiprinamas buvęs prieš tai suaižėjęs pagrindo sluoksnis.

Lietuvoje toks inovatyvus kelių tiesimas įgauna pasitikėjimą ir vis dažniau yra pritaikomas. Jau visai greitai vis daugiau Vilniaus miesto gatvių bus remontuojamos būtent šaltuoju regeneravimo metodu.

Plačiau apie kelių remontus žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt