Kaminų statyba

Ieškodami nuosavo būsto, mes dažnai atkreipiame dėmesį į gražų židinį ir pasvajojame, kaip jis šildys šaltais žiemos vakarais. Tačiau nedaugelis pagalvoja apie tai, kad kokybiškam židinio funkcionavimui reikalingas tinkamas ir ilgaamžis kaminas.

Ieškant tinkamo kamino svarbu nepaskubėti ir atrasti geriausią variantą. Kokybišką kaminą nuo prasto galima atskirti pagal kelis aspketus. Ypač svarbu, kad kamino jungiamosios dalys būtų neklijuotos, o išlietos į vientisą formą, kaip pavyzdžiui, trišakis. Be to, itin svarbu, iš kokių medžiagų jie yra pagaminti bei kokiu principu apdirbti.

Daugelis kaminų gamintojų suteikia savo produkcijai ilgaamžę garantiją, tačiau net ir tai neužtikrina, jog jie tą laiką atitarnaus. Todėl žmonės, pasirinkę nekokybiškus kaminus, jau po poros metų yra priversti juos pasikeisti. Tačiau kamino keitimas ar tvarkymas yra labai sudėtingas ir daug laiko bei išlaidų kainuojantis procesas. Tad patartina visada įsigyti kokybiškus ištisinio liejimo kaminus, kurių gamybinės savybės užtikrina ilgą tarnavimo laiką.

Plačiau apie kaminus žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt