Anglies pluošto šildymo plėvelė

Anglies pluošto lubinė šildymo plėvelė yra alternatyvus šildymo būdas, kuris nereikalauja nei didelių išlaidų nei montavimo darbų. 150kv namui ši sistema kanavo apie 3000Eur su visu valdymu ir automatika.

Tokia šildymo plėvelė yra įmontuojama tiesiog lubose ir paslėpiama po gipso plokštėmis. Tokiu būdu patalpose sutaupoma daug erdvės, mat jose nebelieka jokių radiatorių ar kitų šildymo mechanizmų. Be to ši sistema nereikalauja jokios priežiūros. Ji paprasčiausiai yra uždengiama gipso kartono plokštėm, užglaistoma, nudažoma ir jos visiškai nesimato.

Ši šildymo sistema šildo spinduliniu būdu. Šildymo plėvelė pereina per gipso kartono plokštę, spinduliniu būdu sušildomos yra grindys, baldai ir paskui įšyla pats oras patalpoje. Šildant patalpas anglies pluošto šildymo plėvele, pasiekiamas labai aukštas komforto lygis, kadangi šildomo paviršiaus plotas yra labai didelis, dėl to visi paviršiai ir esantis oras patalpoje šyla labai vienodai ir tolygiai.

Dar vienas tokios šildymo sistemos privalumas – lengvas valdymas, termostato pagalba nustatoma norima oro temperatūra. Ją galima valdyti netgi nuotoliniu būdu, per telefoną, ar planšetinį kompiuterį.

Plačiau žiūrėkite siužete.

Konsultuokitės statybų klausimais: +370600 00903, info@statybutv.lt